Mūsu pakalpojumi

Neatkarīgi no tā, kādi transporta veidi Jūs interesē, sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet cenu piedāvājumu, kas neliks vilties!

Auto pārvadājumi

Nogādāsim visu veidu sarežģītības kravas, tai skaitā bīstamo kravu un negabarīta kravas, uz Eiropas Savienību, NVS valstīm un Krieviju.

Piedāvājam pilno (FTL) un daļējo (LTL) kravu pārvadājumu veidus. 

Kontrolējam katru pārvadājuma posmu, noformējam apdrošināšanu, CMR dokumentāciju un muitas formalitātes. Garantējam kravas piegādi noteiktā termiņā.

Avio pārvadājumi

Pats ātrākais kravu piegādes veids lieliem attālumiem, bet ar noteiktiem svara un izmēru ierobežojumiem.

Neskatoties uz pietiekoši augstajām izmaksām, šim pārvadājuma veidam ir vairākas priekšrocības – krava sasniegs punktu B tikai dažu dienu laikā, bet stingrā uzraudzība un prasības kravu iepakojumiem līdz minimumam samazina iespējamos kravu bojājumus.

Mēs nokārtosim muitas formalitātes, apdrošināšanu un papildu loģistiku.

Multimodālie pārvadājumi

Veicam kravu pārvadājumus, kombinējot dažādus transporta veidus, individuāli izstrādājam un piemeklējam izdevīgākos piegādes variantus,  ņemot vērā piegādes ātrumu un izmaksas.

Noorganizēsim visas loģistikas nianses - aprēķināsim piegādes laiku, kravas uzglabāšanu noliktavās, pārkraušanas darbus.

Dzelzceļa pārvadājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumi – viegli pieejams un salīdzinoši ātrs transportēšanas veids, īpaši regulāriem lielas kravas pārvadājumiem. Mēs sastādām iekraušanas un izkraušanas darbu shēmas un nepieciešamības gadījumos piesaistām specializēto tehniku.

Piedāvājam transportēšanu dažāda tipa vagonos vai uz dzelzceļa platformām, kur krava tiek nostiprināta ar īpašu aprīkojumu.

Nokārtosim visu veidu dokumentāciju, tai skaitā muitas dokumentus un apdrošināšanu.

Muitas pakalpojumi

Mēs pārzinām muitas sistēmu visās valstīs un noformējam attiecīgos muitas dokumentus.

Visus jautājumus risinām likumīgā ceļā, uzrādot nepieciešamo dokumentāciju. Nodrošinām  kravu deklarāciju, tranzīta procedūru pakalpojumus,  importa un eksporta muitošanas pakalpojumus.

Latvijā un Igaunijā veicam arī preču sertifikāciju Eiropai.

Jūras pārvadājumi

Universāli un ekonomiski izdevīgākie kravu pārvadājumi, īpaši piemēroti lielām kravām, kuras jānogādā no Eiropas, Tālajiem Austrumiem, Ziemeļamerikas, Dienvidamerikas uz NVS valstīm.

Parūpēsimies par visiem loģistikas posmiem – piemērotākā konteinera izvēli, piegādi uz un no ostas, uzglabāšanu noliktavās.

Piedāvājam kravu piegādi no durvīm līdz durvīm, no durvīm līdz ostai, no ostas līdz ostai. Gabarītkravas un trauslas kravas ir iespējams transportēt atsevišķos konteineros.

Ar jūras pārvadājumiem strādā speciālisti ar 10 gadu pieredzi. Viņi sniegs konsultāciju, piedāvās izdevīgākos risinājumus un spēs ātri noorganizēt visus loģistikas procesus.

4PL

Šis pakalpojuma veids ietver kompleksos risinājumus – no kravas uzturēšanās pie piegādātājiem līdz tās nogādāšanai klientam.

Lai ietaupītu Jūsu laiku, mēs pasūtīsim nepieciešamo preci, izstrādāsim loģistikas shēmas un veiksim nepārtrauktu uzraudzību visa maršruta laikā. Nodrošināsim konsolidāciju un dekonsolidāciju. Gala rezultātā - veiksim kravas vai konkrētās preces piegādi saņēmējam noteiktā termiņā.

DDC KLIMAT Service and Logistic © 2023